Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
