Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Body
fr: Corps

en: delete
fr: supprimer

en: Subject
fr: Objet

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Mail
fr: Courriel

en: All
fr: Tout

en: Header
fr: Entête

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Sort by
fr: Trier par

en: Clear
fr: Vider

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Log emails
fr: Journaliser les courriels

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Clear log
fr: Vider le journal

en: Uses
fr: Utilisations

en: Send emails
fr: Envoi de courriels

en: Delete link
fr: Lien de suppression

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Reply to
fr: Répondre

en: The 'Header' field of the e-mail.
fr: Le champ 'Entête' du courriel.

en: This table contains the logged e-mails.
fr: Cette table contient les courriels enregistrés.
