Maillog / Mail Developer (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: delete
pt: eliminar

en: Subject
pt: Assunto

en: Date
pt: Data

en: Mail
pt: Correio

en: All
pt: Todos

en: Header
pt: Cabeçalho

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Delete link
pt: Eliminar ligação
