Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Clear
ca: Neteja

en: To Date
ca: Data de fi

en: Apply
ca: Aplica

en: Clear log
ca: Neteja el registre
