Maillogger (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Clear
cs: Vymazat

en: To Date
cs: Do data

en: Apply
cs: Použít
