Maillogger (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
