Maillogger (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fil: Paksa

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
