Maillogger (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
