Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە
