Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Clear
ne: सफा
