Maillogger (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
