Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Apply
ps: تطبيقول
