Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصص

en: Clear
ar: مسح

en: Apply
ar: تطبيق
