Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu
