Maillogger (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Apply
az: Yerinə yetir
