Maillogger (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Apply
be: Ужыць
