Maillogger (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Clear
bg: Изчисти

en: Apply
bg: Търси
