Maillogger (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
