Maillogger (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Custom
cy: Addasu

en: Clear
cy: Clir

en: To Date
cy: I dyddiad

en: Apply
cy: Ceisio
