Maillogger (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Clear log
el: Καθαρισμός ημερολογίου
