Maillogger (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Apply
eo: Apliku
