Maillogger (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: #
es: Nº

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Custom
es: Personalizado

en: Clear
es: Limpiar

en: To Date
es: Fecha final

en: Apply
es: Aplicar

en: Clear log
es: Limpiar registro
