Maillogger (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: #
et: nr

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Clear
et: Tühjenda

en: To Date
et: Kuni kuupäevani

en: Apply
et: Rakenda
