Maillogger (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Clear
eu: Garbitu

en: Apply
eu: Ezarri
