Maillogger (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Apply
fa: تایید
