Maillogger (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Clear
fr: Vider

en: To Date
fr: Date de fin

en: Apply
fr: Appliquer

en: Clear log
fr: Vider le journal

en: subject
fr: objet
