Maillogger (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Clear
gl: Limpar

en: To Date
gl: Até Data

en: Apply
gl: Aplicar
