Maillogger (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Clear
he: ניקוי

en: To Date
he: 'עד תאריך'

en: Apply
he: החל
