Maillogger (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Apply
hi: लागू करें
