Maillogger (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Custom
hu: Egyéni

en: Clear
hu: Törlés

en: To Date
hu: Záró dátum

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Clear log
hu: Napló törlése

en: subject
hu: tárgy

en: Clear Maillog
hu: Levélnapló tisztítása
