Maillogger (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից
