Maillogger (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Custom
id: Tersuai

en: Clear
id: Bersihkan

en: Apply
id: Terapkan
