Maillogger (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Custom
it: Personalizzato

en: Clear
it: Cancella

en: To Date
it: Fino alla Data

en: Apply
it: Applica

en: Clear log
it: Azzera il registro

en: subject
it: oggetto
