Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: #
ja: No.

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Custom
ja: カスタム

en: Clear
ja: クリアー

en: Apply
ja: 適用
