Maillogger (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum
