Maillogger (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі
