Maillogger (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Clear log
lt: Išvalyti žurnalą

en: subject
lt: tema
