Maillogger (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Apply
lv: Apstiprināt
