Maillogger (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: From
my: မှ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
