Maillogger (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Clear
nl: Wissen

en: To Date
nl: Einddatum

en: Apply
nl: Toepassen

en: Clear log
nl: Log wissen

en: subject
nl: onderwerp

en: From Date
nl: Begindatum
