Maillogger (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Custom
nn: Tilpassa

en: To Date
nn: Til dato

en: Apply
nn: Bruk
