Maillogger (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Clear
oc: Escafar

en: Apply
oc: Aplicar
