Maillogger (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: Clear
pl: Wyczyść

en: To Date
pl: Data końcowa

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik
