Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Custom
ro: Personalizat

en: Clear
ro: Elimină

en: To Date
ro: Până La Data

en: Apply
ro: Aplică

en: subject
ro: subiect
