Maillogger (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Apply
sk: Použiť

en: Clear log
sk: Vymazať správy
