Maillogger (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno
