Maillogger (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar
