Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
