Maillogger (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Custom
tr: Özel

en: Clear
tr: Temizle

en: To Date
tr: Tarihe

en: Apply
tr: Uygula
