Maillogger (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: To Date
vi: Đến ngày

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Clear log
vi: Dọn dẹp nhật ký
